Přijďte k nám strávit volný čas.

Klub Magic: The Gathering

Co: Turnaje v karetní hře Magic: The Gathering

Kdy: Úterý – 16:45 – 18:30

Cena: dle turnaje/osobu ( v ceně vždy 25,- dobrovolný příspěvek na chod SLUJ, z.s.)

web: hry.karetni.cz

facebook: fb.com/magic.ostrava

Naše skupina na: fb.com

Magic The Gathering pouze u nás není drahá hra! Můžete u nás levně nakoupit karty, které máme z 99% skladem a vyhrát turnaj i s balíčkem okolo 300,- korun. Všechny formáty máme postavené tak, aby byly dostupné. Pokud si nejste jistí jak balíček postavit, rádi poradíme se stavbou a případně půjčíme ZDARMA jeden z našich balíčků, abyste se mohli zůčastnit turnaje a vyhrát.

Nový pravidelný program od ledna 2018 – 16:45 začátek registrace

Úterý:

Rare8* turnaj nejen pro začátečníky 50,- odměny redraft (1/4 boo za hráče)

nebo

R1/Tiny leadesrs 50,- odměny redraft (1/4 boo za hráče)

Další možné formáty dle domluvy

  • R1 EDH/Commander** 50,- odměny redraft (1/4 boo za hráče)
  • Draft s rozbalenými boostery bez Rare a foil, 129,- odměny redraft (1/4 boo za hráče) Nadraftované karty Vám zůstávají!!!
  • Draft s předchystanými boostery zendikar, innistrad a Return to Ravnica 99,- odměny redraft (1/2 boo za hráče) Nadraftované karty Vám nezůstávají!!!
  • Draft aktuální sady 350,- (1 BOO na hráče)
    Středa – EDH/Commander 40,- (0,5 boo za hráče + FNM PROMA)(French banlist)(podle dohody 1vs1 nebo multi)

Pravidla:

*Rare8 – Formát omezený edicemi (viz. odkaz) s max. 8 rare/mythic kartami v balíku a 8 rare/mythic v landech. 60 karet minimum. 20 životů.

**R1 EDH/Commander – Formát omezený edicemi (viz. odkaz) s max. 1 rare/mythic kartami v balíku (general) a 1 rare/mythic v landech. Navíc je třeba mít generála (legendary creature, nebo plainswalker) Každá karta může být v balíku pouze jednou. a celkem se jedná o 99 karetní balík + generál. Hraje se na 30 životů a 21 Generálských bodů. Francouzský mulligan – Zahodím jakýkoliv počet karet líznu si o 1 méně, toto opakuji kolikrát chci, po mulligenu teprve zamíchám odhozené karty dfo balíčku.

Tiny Leaders – Formát omezený edicemi (viz. odkaz) s max. 1 rare/mythic kartami v balíku (general) a 1 rare/mythic v landech. Všechny karty v balíku mohou mít manacost maximálně 3 a zároveň pouze jednu kopii v celém balíčku! Celkem balíček obsahuje 49 karet + Generál + 10 karet sideboard. Karty můžete hrát pouze s barevnou příslušností generála. Hraje se na 25 životů a nepočítají se žádné generálské.

Francouzský mulligan – Zahodím jakýkoliv počet karet líznu si o 1 méně, toto opakuji kolikrát chci, po mulliganu teprve zamíchám odhozené karty do balíčku.

Stavění Balíku:

se známými a kamarády jsme se pokusili sestavit pravidla obecná platíci pro skoro každý deck. Můžete se inspirovat: mtg.ondrejbaar.cz

Nemáte balíček? NEVADÍ!

Nováčkům ve SLUJI rádi ZDARMA půjčíme a vysvětlíme připravené a otestované balíčky, které máme pro všechny u nás hrané formáty. Stále je vylepšujeme, takže rozhodně můžete najít inspiraci pro vlastní balík.

Seznam Generálů:

Pro Tiny Leaders : DECKBOX.ORG
Pro R1 EDH : DECKBOX.ORG