Přijďte k nám strávit volný čas.

HearthStone klub

Co: Turnaj HearthStone o ceny!

Kdy: Středa od 17:00

Cena: 50,-/osobu (max 10 osob)

facebook: fb.com/hearthstone-ostrava

Protože máme rádi Hearthstone, rozhodli jsme se, že zkusíme uspořádat další velmi přátelský turnájek. O ceny. Podle počtu hráčů budou odměny v balíčcích, nebo jiných věcech do HS. (Nezapomeňte že si musíte pamatovat heslo ke svému účtu!)

Dobrovolný příspěvek: 50,-

Je možné, že selže HS, selže internet, selže cokoliv, pro tento případ počítáme s variantou LAN párty (hry jakékoliv se domluvíme), nebo deskovky, fotbálek, Attack wing, cokoliv co se dá ve sluji dělat. :D

Zvěte kamarády. Vemte notebooky, nebo zařízení na kterých hodláte hrát ssebou, občerstvení máme v bufetu. Jídlo podle chuti si můžete ssebou vzít, nebo nechat dovézt, pití máme dost. :)

Na půjčení máme cca 4 notebooky, a jeden tablet. Pokud máte mobilní připojení, pro jistotu si jej vemte ssebou.

 

Pravidla HS turnaje

Takové ať si společně zahrají začátečníci i pokročilí s balíčky, se kterými chtějí a tak aby systém byl co nejspravedlivější. Proto ti co chtějí hrát s legendártními kartami si připravte 4 balíčky:

2 balíčky různých charakterů bez legend
2 balíčky různých charakterů s legendami

Začátečníci si připraví 2 balíčky různých charakterů bez legendárních karet.

V průběhu turnaje, pokud pokročilý narazí na začátečníka, je vždy hráno bez legend. Pokud na sebe narazí 2 pokročilí hráči, hrají s legendami. Pokud hrají 2 začátečníci, hrají bez legend. Věřím, že tento systém bude dobře fungovat.

Upozorňuji že i hráči, kteří vlastní 50 legend, mohou se považovat za začátečníky a v rámci turnaje si mohou zvolit, že chtějí hrát pouze s decky bez legend. Je to zcela na Vás!

Důležité je ať se bavíme minimálně stejně jako minule!

HS LIGA

Řekli jsme si, že uděláme další HS ligu. Pro první tři hráče, kteří budou odměněni takto: 50%, 30% a 20%. Začaly nám totiž přebývat peníze, které chceme rozdat na odměnách. Za výhru hráč obdrží 3 body, za druhé místo 2 body a za účast pak 1 bod.

Aktuální stav naleznete vždy v nasdíleném souboru!

Aktuální stav naleznete vždy v souboru.